0

PRIPREME NE KIPRU: Čukarički odigrao nerešeno sa Spartakom iz Moskve

Objavljeno: 07.02.16 u 20:58

Čukarički je odigrao 1:1 u trećoj prijateljskoj utakmicu na pripremama na Kipru protiv ekipe moskovskog Spartaka.

Za tim Čukaričkog igrali u kompletnom sastavu, a Moskovljani su igrali sa kombinovanim timom, koji su činili igrači do 21 godine starosti i oni koji su na transfer listi,

Jedan od najboljih igrača na ovom meču u ekipi Čukaričkog bio je brazilski internacionalac Lukaš Pjansentin, koji je i doveo „brđane“ u vođstvo golom u 25. minutu Lukaš Pjasentin iz jedanaesterca, dok je za slavni ruski klub golu u  50. minutu dao Mazurov.

Šef stručnog štaba Čukaričkog Zoran Popović izajvio je posle meča:

Prvo bih rekao da smo odigrali utakmicu protiv jednog velikog kluba, kao što je Spartak Moskva. U prvom poluvremenu protivnik je imao kombinovani sastav od igrača ispod 21 godine i od igrača koji su na transfer listi. Imogu da kažem da sam zadovoljan sa prvih 45 minuta. Odigrali smo dobro. Utisak o drugom poluvremenu je nešto drugačiji. Poslednjih 30 minuta, kad je Spartak igrao sa baš mladim sastavom, nije bilo dobro za nas. Očekivao sam više od pojedinaca. Ali sve u svemu ovo je bila kvalitetna provera za nas. Kao što imam običaj da kažem, prijateljske utakmice su tu da nam pokažu pozitivne i negativne stvari, kako bismo mogli da reagujemo na vreme. Na kraju da dodam i to da će za 90 odsto prvotimaca sutra biti slobodan dan, rekao je Popović