2

SERIJA A: Mihin Milan ubedljiv u gradskom derbiju (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.16 u 22:46

Poslednja utakmica 22. kola Serije A bila je ujedno i derbi ove runde pošto su se sastala dva milanska velikana, a pobeda je na kraju pripala Milanu koji je savladao Inter sa 3:0.

Ništa nije nagoveštavalo da bi „rosoneri“ uopšte mogli do bilo kakve pobede pošto je Inter bio bolji rival u prvih pola sata, ali nije koristio svoje prilike. Kazna je usledila u 35. minutu kada je štopr Aleks zakucao loptu u gol Handanovića posle centaršuta Honde.

Inter je imao odličnu priliku za izjednačenje u 70. minutu, ali je Ikardi sa bele tačke pogodio stativu i to posle penala koji je napravljen nad njim. Samo četiri minuta kasnije Baka je duplirao vođstvo Milana, a Nijang je u 77. minutu stavio tačku na ovaj meč.

(Izvor: Rutube/Независимый спорт)