0

FOTO screenshot

PRIMERA: ‘Žuta podmornica’ ne tone, Sosijedad sa ‘dva lica’ (VIDEO)

Objavljeno: 30.01.16 u 23:55

U poslednjem meču dana u španskoj Primeri Real Sosijedad je na svom terenu savladao Betis rezultatom 2:1 (2:0).

Real Sosijedad je protiv Betisa potpuno dominirao u prvom poluvremenu i to pretvorio u ubedljivo vođstvo od 2:0. Golove za Baskijce postigli su Prieto u 18. i Martinez u 33. minutu.

Međutim, u nastavku kao da je na teren uzašla druga ekipa Betisa. Ulaskom Van Fonsvinkela preokrenula se situacija na ‘Anoeti’ i Betis je već u 51. minutu došao do gola. Strelac je bio Kastro.

Ipak, Sosijedadovo prvo poluvreme bilo je bolje od Betisovog drugog, pa su bodovi ostali u Baskiji.

Pre ovog meča igrao se i duel između Viljareala i Granade na kojem je ‘žuta podmornica nastavila svoju veliku seriju. Ali do trijumfa je došla znatno teže nego se očekivalo, i to sa ‘bele tačke’ u 55. minutu golom Bruna.

U preostalim mečevima dana, Malaga je slavila na gostovanju Eibaru sa 2:1, a Atletik Bilbao Hetafeu sa 0:1, dok je u derbiju kola Barselona savladala Atletiko Madrid rezultatom 2:1.