0

PRIMERA: Levante bolji u derbiju začelja (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.16 u 23:53

Za kraj subotnjeg programa 19. kola Primere ostavljen je duel dve ekipe sa dna tabele, poslednjeg Levantea i pretposlednjeg Rajo Valjekana. Pobeda je posle uzbudljive zvaršnice pripala domaćinu – 2:1.

Prvo poluvreme je bilo za zaborav, ali je zato u drugom viđeno dosta zanimljivog fudbala. Tim iz Valensije je u roku od samo 10 minuta postigao dva gola i tada je bilo za pretpostaviti da će lako do pobede, ali da ne bude tako pobrinuo se ernandez koji je golom u 83. minutu vratio neizvesnost u ovaj duel.

(Izvor: Rutube/Life-Sport – Обзоры футбольных матчей)

Levante je ostao fenjeraš, ali sada ima samo jedan bod manje od svog večerašnjeg rivala i Sprtinga iz Hihona koji ima čak dva meča manje odigrana.