0

PRIMERA: Deportivo juriša ka evropskoj vizi (VIDEO)

Objavljeno: 20.12.15 u 00:06

Fudbaleri Deportivo La Korunje večeras su pred svojim navijačima u meču 16. kola Primere savladali Eibar sa 2:0 (1:0).

Prvi gol viđen je u završnici prvog poluvremena kada je Lukas Perez realizovao penal dosuđen za domaćina, a tačku na ovaj meč stavio je Alehandro Aribas u 73. minutu odnosno neposredno pošto je tim sa Rijazora ostao sa igračem manje u polju.

(Izvor: Rutube/Life-Sport – Обзоры футбольных матчей)

Aleksandar Pantić odigrao je solidno svih 90 minuta u dresu gostujućeg tima koji je prilično bezbedan u sredini tabele, dok je domaća ekipa posle sedme uzastopne utakmice bez poraza na šestoj poziciji sa 26 osvojenih bodova.