1

PREMIJER LIGA: Murinjovu četu razbija ko kako stigne, večeras je to bio tandem Vardi-Marez (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.15 u 23:27

Novi poraz Čelziju naneo je Lester, u poslednjem meču 16. kola Premijer lige bilo je 2:1 (1:0) u korist najvećeg iznenađenja ovogodišnjeg prvenstva.

Murinjo definitivno nema ideju kako da zaustavi pad svoje ekipe. Brod tone sve dublje i dublje, a sve moguće kočnice su mu otkazale. Pred večerašnje gostovanje Lesteru, koji je gledano kroz prizmu statistike i tabele večeras bio favorit i to je na kraju i opravdao.

Lester ima možda i najbolji tandem napadača u ligi, koji je i večeras odradio veliki posao. Nabolji strelac Vardi je u 34. minutu savladao Kurtou posle fantastične asistencije, a Marez je već u trećem minutu drugog poluvremena duplirao prednost za potpuno oduševjenje domaćih navijača.

Nadu Murinju i ‘plavcima’ pružio je Remi u 77. minutu posle odličnog centaršuta sa leve strane, ali to je bilo sve od šampiona Engleske, u čijim redovima su celu utakmicu odigrali srpski reprezentativci Nemanja Matić i Branislav Ivanović.