0

BUNDESLIGA: Medojević okrenuo utakmicu u korist Borusije (VIDEO)

Objavljeno: 13.12.15 u 19:29

U poslednjem meču 16. kola Bundeslige Borusija je na Vestfalenu savladala Ajntraht iz Frankfurta sa 4:1 (1:1).

Poveli su gosti golom Mejera već u 6. minutu, vrlo brzo domaći su izjednačili, a potpuni preokret najavljen je krajem prvog poluvremena kada je Slobodan Medojević zaradio drugi žuti karton odnosno isključenje.

Istina Borusija nije uspela već tada da dođe do preokreta pošto je Obamejang promašio penal, ali se Gabonac iskupio u 57. minutu kada je savladoa Hradeskog za 2:1, da bi vrlo brzo potom Humels praktično otklonio pitanje pobednika. Tačku na ovak meč u samoj završnici satvio je Ramos.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

U gostujućem timu svih 90 minuta odigrao je Aleksandar Ignjovski, a Mijat Gćinović nije ulazio u igru iako je bio u protokolu.

Borusija ima pet bodova manje od vodećeg Bajerna, dok je Ajntrahta na 15. poziciji sa 14 osvojenih poena.