0

SLS: Voždovac bolji od Nišlija, Mladost srušila Rad

Objavljeno: 05.12.15 u 15:01

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 3:1, dok je Mladost kao domaćin bila bolja od Rada – 1:0 u 20. kolu Superlige Srbije.

Voždovac je kao domaćin bio bolji od niškog Radničkog, a strelci su bili Marinković u trećem, Mihajlov u 51. i Radivojević u 68. minutu, dok je jedini pogodak za goste iz Niša postigao Zemljanuhin u 11. minutu.

Mladost iz Lučana je kao domaćin pobedila Rad minimalnim rezultatom, a jedini pogodak na meču postigao je Živadinović u 76. minutu. Ipak, treba istaći da su gosti meč završili sa desetoricom igrača, pošto je u 69. minutu isključen Maras.