0

NEMA KRAJA: Najtrofejniji evropski klub na nivou seoske zadruge, Real izbacuju iz Kupa kralja? (VIDEO)

Objavljeno: 02.12.15 u 23:07

Madridski Real trenutno igra prvi meč 1/16 finala Kupa kralja na gostovanju Kadizu i posle prvih 45 minuta vodi sa 1:0.

Međutim, to nije glavna vest. Madridski mediji bruje da bi „kraljevski klub“ lako mogao da bude suspendovan iz ovog takmičenja pošto se u timu našao ruski internacionalac Denis Čerišev koji je i strelac tog jedinog za sada gola.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Naime, mladi vezista nije odradio kaznu koju je zaradio igrajući za Viljareal što je očigledno ljudima odgovornim za administraciju u Realu promaklo.

Zanimljivo je da su reporteri na utakmici u Kadizu po okončanju prvog poluvremena pitali Čeriševa da li je znao da nema pravo igranja, ali on nije želeo da im odgovori već je samo prošao pored njih.