0

SLS: Brđanima gradski derbi, het-trik Kneževića u pobedi Borca

Objavljeno: 28.11.15 u 15:07

Zvezda je teško došla do bodova u 19. kolu SLS, a mnogo lakše su to učinili Čukarički koji je sa 3:0 savladao OFJ beograd, borac je dobio Radnik sa 4:2, a Rad i Javor su podelili plen.

U malom gardskom derbiju Brđani su posao praktično završili u prvom poluvremenu. Mirosavljević ih je doveo u vođstvo, a pred sam odlazak na odmor Janković duplirao. U nastavku je Pavlović osigurao trijumf, a posao im je bio olakšan jer je od 66. domaćin imao igrača manje. Mikić je pocrveneo.

Borac i Radnik su imali nerešen rezultat nakon poluvremena, 1:1, a onda je na scenu stupio Knežević. Od 72. do 86 minuta tri puta je matirao golmana, preokrenuo rezultat i doveo svoj tim do trijumfa.

Rad je ugostio Javor, sa kojim je podelio plen. Oba gola pala su u prvom poluvremenu. Poveo je domaćin, a pola sata kasnije Dražić postavio konačan rezultat.