0

BUNDESLIGA: Borusiji Dortmund baš baksuzno 13. kolo (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.15 u 22:58

Hamburg je sa 3:1 (2:0) savladao Borusiju Dortmund u uvodnom meču 13. kola nemačke Bundeslige.

Domaćin je poveo u 19. minutu, Pjer-Mišel Lasoga je bio siguran sa bele tačke. Golman gostiju Burki je oborio Josipa Iličića i za to je dosuđen penal. Pred sam odlazak na odmor, u 44. minutu Luis Holtbi je iskoristio sjajnu asistenciju Milera i završio akciju.

Dortmundu ništa nije išlo, a dokaz je i potez kapitena. Mats Humels je u 55. minutu nesrećno intervenisao i loptu poslao u sopstvenu mrežu. Gosti su jedino mogli do počasnog gola u 86. minutu preko Pjer-Emenika Obamejanga.

Izvor: Rutube/Life sport

Srpski internacionalac Gojko Kačar igrao je do 71. minuta.