0

GOL KAKAV SE RETKO VIĐA: Bivši bek Partizana zatresao mrežu udarcem sa preko 30 metara (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.15 u 23:49

Deo utakmica 13. kola šampionata Belgije odigrano je danas, a gol večeri postigao je bivši fudbaler Partizana i to udarcem sa preko 30 metara.

Nekadašnji desni bek crno-belih, a sada fudbaler Muskrona Nikola Aksentijević u 35. minutu doneo je izjednačenje (1:1) svom timu i to prelepim golom za koji deo zasluga pripada i fudbaleru Vesterloa koji je ušao u blok i koga je lopta zakačila malo, ali sasvim dovoljno da dobije takvu putanju da golman Van Langendok nema šanse da je zaustavi.

(Izvor: Youtube/Football Score)

Srpski Muskron za koji su pored Aksentijevića u drugom poluvremenu igrali još Filip Marković i Marko Šćepović na kraju nije uspeo da sačuva prednost koju je stekao golom u 63. minutu odnosno utakmica je završena rezultatom 2:2.