0

EMPOLI SLAVI KRUNIĆA: Nesuđeno Zvezdino pojačanje već trese mreže u Seriji A (VIDEO)

Objavljeno: 24.10.15 u 16:59

U prvom meču devetog kola italijanske Serije A Empoli je savladao Đenovu rezultatom 2:0 (1:0).

Ovdašnjim ljubiteljima fudbala i italijanske Serije A ovaj meč posebno je bio zanimljiv zbog dvojice srpskih internacionalaca u redovima dva kluba. Na jednoj strani Rade Krunić dočekao je sa svojim Empolijem ekipu Đenove, čiji dres od ove sezone nosi Darko Lazović, nekadašnji kapiten Crvene zvezde.

I upravo fudbaler koji se spominjao kao veliko pojačanje crveno-belih, a onda se obreo u italijanskoj Seriji A, Rade Krunić bio je strelac prvog gola. Tada je i slomio ‘duh’ gostiju, s obzirom da je pogodak postignut u 44. minutu. Odlično je bivši fudbaler Borca iz Čačka ispratio akciju i rutinskom egzekucijom doneo prednost Empoliju.

(Izvor: youtube / ALXrecords)

U nastavku su gosti iz Đenove pokušali da se vrate u život, ali nije pomogao ni ulazak Darka Lazovića u 56. minutu umesto Perotija. Umesto željenog izjednačenja gosti su samo minut posle te izmene primili još jedan pogodak, Zielinski je stavio tačku na ishod ovog meča, za konačnih 2:0.