0

ŽUPLER LIGA: Janković slavi golmana koji je odbranio tri penala Anderlehtu (VIDEO)

Objavljeno: 05.10.15 u 00:52

Mehelen je napravio veliko iznenađenje u 10. kolu Župler lige, pošto je u Briselu igrao 1:1 sa favoritom za titulu Anderlehtom.

Tim „srpskog Murinja“ do boda je došao u 93. minutu autogolom Mbođa, čime je anulirana prednost domaćina pogotkom Okake u 55. minutu. Ipak, junak vikenda u Evropi je golman Mehelena Žile koji je zaustavio tri jedanaesterca. Iskusni čuvar mreže je prvo zaustavio udarac Perea u 7. minutu, potom Okake u 14. minutu i na kraju Tilemansa u 89. minutu. Uživajte u paradama Žilea.

(Izvor: YouTube/TheMaless)