0

SERIJA A: Juventus najzad pobedio, Đorđević vodio Lacio do tri boda (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.15 u 20:15

U dva meča odigrana od 18 časova u Seriji A, Juventus je savladao Bolonju 3:1 (1:1), dok je Lacio u Rimu bio bolji od Frosinonea 2:0 (0:0).

„Stara dama“ nastavlja da se muči. Posle dva kola bez pobede šampion Italije je najzad slavio, ali je uz dosta pomuke. Bolonja je povela u 5. minutu posle asistencije Masina i gola Munira. Juventus je do poluvremena stigao do izjednačenja. Centrirao je Kedira, a Morati nije bilo teško da iz peterca savlada Mirantea.

(Izvor: RuTube)

U drugom poluvrmenu domaćin je pregazio Bolonju. Već u 53. minutu sviran je penal za Juventus, a siguran sa „bele tačke“ bio je Dibala. Konačnih 3:1 za „staru damu“ postavio je debitantskim pogotkom Kedira, kada je posle centaršuta Morate glavom loptu spustio u mrežu.

U drugom meču Lacio se takođe mučio. Frosinone se držao sve do 80. minuta kada je Keita postigao prvi gol za nebesko-plave. Konačnih 2:0 u 94. minutu postavio je srpski as Filip Đorđević. Kontru je povukao Keita, dodao je loptu do Andersona, Brazilac je bio sebičan, šutirao, golman odbranio, a na odbijenu loptu je natrčao bivši igrač Crvene zvezde i pogodio. U timu iz Rima na trenu nije bilo Sergeja Milinkovića – Savića zbog povrede, dok je Dušan Basta u 62. minutu izašao iz igre.

(Izvor: YouTube/ALXrecords)