0

PRIMERA: Betis i Real popravili prosek, ubedljive pobede domaćih (VIDEO)

Objavljeno: 30.08.15 u 00:18

Još dva meča 2. kola Primere odigrana su u večernjem terminu, a zanimljivo je da u subotu gostujući timovi nisu postigli gol.

Selta je bez previše problema pred svojim navijačima savladala Rajo Valjekano sa 3:0, a posao je domaćem timu prilično olakšao golman kluba iz predgrađa Madrida Tonjo koji je u 11. minutu napravio penal i zaradio crveni karton. Najbolji akter meča, u kojem je poslednjih pet minuta igrao i Nemanja Radoja, bio je Nolito koji je uz dva pogotka upisao i asistenciju kod trećeg gola kluba iz Viga.

Nešto slično viđeno je na Santjago Bernabeu s malom razlikom da je Real postigao pet pogotka,a gosti iz Sevilje su meč završili sa svih 11 igrača. Fudbaleri Reala su se jednostavno nadmetali ko će da postigne lepši pogodak, a u našem užem izbori ostali su onaj Rodrigezov i onaj koji je postigao Bejl.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

/iframe>

Kuriozitet sa ovog meča je da Kristijano Ronaldo ne samo da nije postigao gol, već nije imao ni asistenciju za pogodak što ga je prilično iznerviralo.