0

RADE LI BUREKDŽINICE U LIVERPULU? Igalo poslao dva igrača Evertona po burek i jogurt (VIDEO)

Objavljeno: 08.08.15 u 21:46

Everton i Votford su podelili bodove odigravši 2:2 na Gudisonu u meču 1. kola Premijer lige, a potez utakimice izveo je napadač gostiju Igalo.

On je u 83. minutu prihvatio loptu ispred kaznenog prostora domaćeg tima, najpre je zalomio jednog, potom i drugog igrača kluba iz Liverpula, a onda je loptu zakucao u gol Hauarda. Pravo remek delo, nema šta.

Ighalo Amazing Skills & GOAL Everton 1 – 2… by brilche
(Izvor: Dailymotion/WATCH Football Channel)

Na nesreću Nigerijca njegov tim nije uspeo da sačuva prednost odnosno samo tri minuta kasnije Kone je postavio konačan rezultat.