0

ATLETIKO SLAVIO POSLE PENALA: Savić debitovao autogolom! (VIDEO)

Objavljeno: 01.08.15 u 15:49

Fudbaleri Atletiko Madrida su nakon mnogo muka i izvođenja jedanaesteraca, pobedili japanski Sagan Toso sa 5:2 u debiju Stefana Savića koji je postigao autogol.

Trener Madriđana Dijego Simeone na teren je izveo vrlo jak tim: Moja, Gamez, Savić, Lukas, Sikera, Saul, Karasko, Raul Garsija, Oliver i Tores.

Regularni deo je završen bez pobednika, „jorgandžije“ su vodile od 17. minuta, golom Kokea iz kornera, a Japanci su izjednačili u 82. minutu, autogolom Stefana Savića.

U penal sediji, Grizman i Gabi su pogodili, dok su Kamada i Tamura promašili, potom su bili precizni i Tijago i Kobajaši, da bi priču zaključio Vijeto pogodivši „Panenkom“ za konačnih 5:2 (1:1).