17

KUVA NA VRAČARU: Grof isključen, Pižon nije slavio drugi gol, Zvezda preokrenula (VIDEO)

Objavljeno: 19.07.15 u 18:24

Paklena je vrućina napolju, a svašta se dešava i na Vračaru. Početkom drugog poluvremena crveno-beli su smanjili rezultat na 2:1, a brzo i poveli sa 3:2.

U samom finišu prvog poluvremena Dejan Dražić je duplirao vođstvo Roamntičara. Posle pogotka Andrića, ponovo je odbrana vicešampiona ispala, a to je kažnjeno na ovaj način:

Moja SporTV

Vidite da legenda Zvezde, Pižon, nije proslavio gol, a trener Zvezde je isključen zbog prigovora.

Dakle u dugo poluvreme su oba tima ušla bez prvih trenera, pa će ih voditi pomoćnici.

Mbođ ipak ume sa loptom:

Izvor: YouTube, Visekruna tv

0
0

17 Komentara

1. “ Iako je kec ko vrata, navijacemo iz inata “ nk partizan – smederevo 5:3, utakmica gde je bilo dan pred utakmicu ZABRANJENO da se igra 7+ !!! Zašto ? Đura i Tole znaju zašto ! Drugo, Zvezda -ofk nije bila blokirana nigde u svetu ! Toliko o tome ko namešta ! Zvezda namešta godinama a nk partizan osvaja titule ! E pa nema više, dosta je cinizma i ironije ! Gazi ZVEZDO, neka pišu šta hoće !!!

0
    0
  2. Zamolio bih tudjmanovce da ne komentarisu sudjenje i namestanje,jer posle 7 god otimanja,kradje,namestanja itd mogu samo da cute…pozz

0
    0
  3. Sto ne pisete o Rajkovicevom udaranju sudije, crveneo bi ti meni, udari covek sudiju u ruku, od udarca mu izbije pistaljku, a sudija ne sme da se sagne da kamera ne bi zabelezila.

0
    0
  4. OFK KRALJEVI, STO BI TRCALI I ZIVCIRALI SE KAD MORAJU DA PUSTE…OVAKO SVIMA SVE POKAZALI. UEFA IZBACI IH OBODVOJE i SVE OSTALE KOJI NAMESTAJU.

0
    0
  5. RADUJ SE P-I-Z-O-N-E- posle suza, i amaterizma da ne vodis ekipu , sada je na redu RADOST posle pobede, koja smejurija, i jad —OVDE SE VIDI SVA BEDA I JAD SRPSKOG FUDBALA UPRAVO NA OVOJ UTAKMICI, i zato ce i fudbal padati sve dok dr. Poternica, djura frizura i njemu slicnih vode ovu bedu od naseg fudbala

0
    0
  6. Sto bi rekli neki, hocemo kalcopoli u srpskom fudbalu. Tole evo ti prilike da pokazes da se boris za regularnost u prvenstvu i da pokazes kakvi ljudi pokusavaju da preuzmu vodjenje saveza. Ako ima i malo morala i postenja medju ljudima koji vode ovu drzavu, Tvorzic ce posle ove utakmice ponovo da zaduzi sobicu u Bacvanskoj. U suprotnom, sa jos par ovakvih meceva, zvezda ce opet biti druga ili treca, a to znaci prosipanje bodova u Evropi jer oni nisu u stanju da odigraju ni nereseno sa bilo kojim profesionalnim klubom u Evropi.

0
    0
  7. upravo zbog ovakvih utakmica i ovakvih rezultata mi smo niko i nista u evropi i ne vredimo ni za crvljivu sljivu. ljudi moji pa ako je to zbog ovakvog preokreta jedna seoska ekipa iz opstinske lige za 13 minuta ne prima 4 gola, a ovi za to vreme jedna profesionalna /ako se moze reci/ prima 4 gola. Jadno i smesno i verujte iako sam stari zvezdas batalio sam da gledam na areni ovu smejuriju i namestaljku. I ne znam odakle dr. Poternica i iz kojih izvora tvrdi bicemo sigurno sampioni, sta li to dr. Poternica mulja u pozadini, jad i berda srpskog fudbala

0
    0
  8. Ma nije namesteno… Stavili stadion Rajko Mitic u meridian i igrali 1-2 &gg6+ , al opet necete vratiti dugove jer vi ste samo prostitucija!!!