7

ISTEKLO MU STRPLJENJE: Ofanzivni vezista pakuje kofere i napušta Zvezdu

Objavljeno: 11.07.15 u 09:48

Kako stoje stvari, fudbalski klub Crvena zvezde ovog leta ostaće bez svog ofanzivnog veziste.

Prema informacijama lista Novosti, Vukan Savićević ne želi više da čeka na „svojih pet minuta“ u crveno-belom dresu i rešio je da sebi potraži sreću u nekom drugom klubu.

Tokom prošle zime bilo je nagoveštaja da bi Savićević mogao putem Vojvodine, ali je ovaj 21-godišnji igrač odlučio da sačeka još malo i da još jednom proba da se ustali među prvih 11.

SPORT,FUDBAL,ZVEZDA2013. Vukan Savicevic proslavlja gol na prvenstvenoj utakmici Zvezda - Javor 2:1, Beograd 27.02.2013.MV.

Umesto šanse ponovo mu je bila „betonirana“ klupa pa je ovaj vezista sakupio tek 226 minuta u Jelen Superligi Srbije u prolećnom delu što ga je učinilo da se oseti daleko od zadovoljnog u klubu iz Ljutice Bogdana.

Zbog svega navedenog, kako kaže sam igrač, vreme je za rastanak.

– Smatram da je trenutak da krenem u nekoj novoj sredini, bez obzira na uslove. Postoje određeno interesovanje i ponuda – istakao je Savićević.

Savićević, od nedavno član mlade reprezentacije Crne Gore, sa klubm sa stadiona „Rajko Mitić“ ima ugovor do 2017, ali s obzirom na to da Zvezda prema njemu ima dugovanja teško da će se mnogo zaustaviti odlazak ovog fudbalera.

Za sada nema informacija u kojem će klubu ovaj fudbaler nastaviti karijeru.