0

BUNDESLIGA: Karlsrue neporažen u Hamburgu (VIDEO)

Objavljeno: 28.05.15 u 22:33

U Bundesligi je odigran prvi meč plej-auta u kome je Karlsrue u gostima igrao nerešeno sa HSV-om 1:1 (1:0).

Da li će se Karlsrue posle mnogo godina vratitiu „elitu“? Ako se pogleda prvi meč plej-auta onda je za pola korka bliži od HSV-a. Gosti su poveli već u 4. minutu posle sjajne asistencije Nazarova i preciznog udarca Heningsa sa ivice šesnaesterca. HSV je u 43. minutu imao sjajnu šansu da izjednači rezultat, ali je pokušaj Lasoge završio kraj desne stative.

(Izvor: Videa.hu)

U drugom poluvremenu opasniji je bio Karlsrue. Gosti su dva puta zapretili, prvo je u 53. minutu Tores pogodio prečku, a potom je pokušao i Nazarov, ali je lopta otišla preko gola. Promašaje Karlsruea iskoristio je HSV, Dikmajer je u 73. minutu uposlio Iličevića, a Hrvat je sa pet metara bio precizan za konačnih 1:1. Svih 90 minuta za domaćina odigrali su Slobodan Rajković i Gojko Kačar.

Revanš meč igra se za tri dana u Karlsrueu.