0

PRIMERA: Sjajan meč u Vigu i podela bodova Selte i Sevilje (VIDEO)

Objavljeno: 10.05.15 u 23:09

U pretposlednjem meču 36. kola španske Primere Selta i Sevilja su u Vigu odigrali nerešeno, a rezultat je bio 1:1.

Utakmica je imala veći značaj za goste iz Andaluzije koji se nalaze u borbi za plasman u Ligu Evrope, dok je Selta bezbrižna u sredini tabele. Gosti su bolje počeli meč i već posle osam minuta Kevin Gameiro je doveo Sevilju u vođstvo.

Iako je ova utakmica bila bez rezultatskog značaja za domaće igrače pokazali su veliku želju da izbegnu poraz o čemu govori ubedljiv posed lopte na njihovoj strani (64:36), kao i veći broj udaraca na protivnički gol (13:8).

To je rezultiralo izjednačenjem koje je Selti doneo Mina u 58. minutu i to iz jedanaesterca, čime je postavio konačan rezultat utakmice.