0

FOTO screenshot

PRIMERA: Atletiko se provukao protiv Levantea (VIDEO)

Objavljeno: 10.05.15 u 13:58

Na otvaranju današnjeg programa 36. kola španske Primere Levante i Atletiko Madrid igrali su nerešeno 2:2 (1:1).

Bod na ovom meču više je prijao domaćinima, koji su sada i definitivno sačuvali prvoligaški status. Sa druge strane četa Dijega Simeonea je sebi iskompikovala posao, te joj je potrebna još jedna pobeda u dva kola kako bi osigurala treće mseto na tabeli i direktan plasman u Ligu šampiona.

Levante je poveo u 32. minutu kada je Ivan ubacio loptu u peterac, a Baralu nije bilo teško da zatrese mrežu koju brani Oblak. Ipak, radost domaćih navijača nije dugo trajala, pošto je Sikera izjednačio samo tri minuta kasnje.

Tim iz Valensije je ponovo poveo u 63. minutu. Ovoga puta „egzekutor“ je bio Uče. Spasilac šampiona Španije bio je El Ninjo. U 80. minutu Koke je izveo korner sa leve strane, a Tores je loptu glavom smestio iza leđa Marina.

„Jorgandžije“ su osvojenim bodom i dalje treće na tabeli sa 77 bodova, četiri više od četvrtoplasirane Valensije. Levante je 15. sa 36 bodova.

(Izvor: Rutube)