1

JSL: Partizan korak bliži tituli (VIDEO)

Objavljeno: 29.04.15 u 20:30

U 25. kolu Jelen Superlige Partizan je na svom stadionu savladao Jagodinu 1:0 (1:0) i tako ostao na pet bodova prednosti Crvenoj zvezdi.

Slab fudbal smo gledali u Humskoj. Čini se da je Partizan igrao toliko da postigne jedan gol i utakmicu privede kraju. Partizan je prvi put zapretio u 14. minutu, ali je Marković slabo šutirao u golmana Perića. Nekoliko minuta kasnije šutirao je Petrović, ali je lopta završila pored gola Jagodine.

Crno-beli su poveli u 28. minutu. Korner je izveo Andrija Živković, golman Perić je loptu boksovao na glavu Brašanca, vezista Partizana je pogodio prečku, a Šaponjić je sa dva „bubamaru“ uterao u praznu mrežu. Rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

Najbliži drugom golu „parni valjak“ je bio u 54. minutu. Bandalovski je uposlio Šaponjića, ovaj je loptu ostavio kapitenu Iliću koji je šutirao pravo u Perića. Jagodina je prvi put zapretila u 62. minutu, ali je udarac glavom Šušnjara završio preko gola. Poslednju priliku na utakmici, za Partizan, videli smo u 70. minutu kada je Kojić izašao sam na golmana Jagodine,ali nije uspeo da šutira, pošto su ga stigli defanzivci protivničkog tima.

Partizan je i dalje prvi sa 60 osvojenih bodova, dok je drugoplasirana Crvena zvezda sakupila 55 bodova.

PARTIZAN – JAGODINA 1:0 (1:0)