0

PROJEKTIL: Raća pokazao i Feneru kakav top ima u nogama (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.15 u 21:32

Nekadašnji fudbaler Partizana i povremeni reprezentativac Srbije radosav Petrović postigao je pravu golčinu u današnjem ligaškom meču za svoj Genčlerbirligi u duelu sa slavvnim Fenerbahčeom.

Petrović je svoju strelu odapeo u 36. minutu savladavi Demirela doneo je početnu prednost Gernčleru da bi Topal u 76. minutu izjednačio na 1:1. Ipak, da sva tri boda ostanu domaćinu pobrinuo se El Kabir koji je bio precizan tri minuta pre kraja utakmice.

Pored Petrovića svih 90 minuta za Genčlerbirligi odigrao je i Duško Tošić. Porazom do tima za koji igraju srpski internacionalci Fener se udaljio od vrha tabele odnosno sada mu vodeći Bešiktaš beži čak četiri boda, dok je Galatasaraj u sredini sa dva boda manje od lidera, a dva više od „žuto-plavih“.