0

MAJSTORIJA: Vilotić asistirao sa pola terena (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.15 u 17:28

Fudbaleri Jang Bojsa pobedili su Sion sa 3:2 u 23. kolu šampionata Švajcarske, a među najboljima na terenu ponovo je bio Milan Vilotić, koji je upisao i izvanrednu asistenciju. Odigrao je vih 90 minuta, razigravao je saigrače i odlično komandovao odbranom.

Jang Bojs je poveo preko Aleksandera Gernta u 40. minutu, da bi Gijom Oro udvostručio prednost u poslednjem minutu prvog poluvremena. Musa Konate je nagovestio da bi Sion mogao da pripreti domaćinu golom u 69. minutu, ali je Oro otklonio sve sumnje pet minuta kasnije svojim drugim golom na asistenciju Milana Vilotića.

Bivši štoper Crvene zvezde izveo je slobodan udarac sa polovine terena i milimetarski precizno je pogodio Oroa, koji je glavom sa 15 metara savladao golmana Siona. Konačan rezultat postavio je Karlitos u 79. minutu.

Fudbalere Jang Bojsa naredni meč očekuje sledeće nedelje, kada gostuju Arauu.