0

SERIJA A: Milan očajan, Sampdorija sigurna, uz prvenac Etoa (VIDEO)

Objavljeno: 07.03.15 u 23:20

U subotnjim mečevima 26. kola Serije A Milan i Verona su remizirali – 2:2 (1:1), a Sampdorija je sa 2:0 savladala Kaljari.

Činilo se da će Milan do celog plena, ali je bez njega ostao u 95. minutu. Fudbal se igra dok sudija ne odsvira kraj meča, to je znao i Lopert koji je u nadoknadi izvukao bod za svoj tim.

Oko 30.000 navijača na San Siru ostalo je razočarano. Milan je opet bio očajan. Poveli su gosti u 18 minutu iz penala, precizan je bio Toni. Izjednačio je Mendez u 41., takođe iz penala. U drugom poluvremenu je domaćin dobio poklon u vidu autogola tahcidisa, igrao se 47. minut. A onda je sve nade u tri boda ugasio Lopet.

Sampdorija je na Luiđi Ferarisu povela u 33. minutu, preko De Silvestrija. Konačan rezultat meča postavio je Samjuel Eto u 72. minutu, sjajnim udarcem za svoj prvenac u dresu tima iz Đenove.

Za tim sa Sardinije branio je reprezentativac Srbije Željko Brkić.