0

PREMIJER LIGA: Krauč kaznio ‘svrake’ (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.15 u 17:03

U pretposlednjem meču 24. kola Premijer lige Njukasl i Stouk su podelili bodove odigravši 1:1 na Sent Džejms Parku.

Posle prilično dosadnog prvog poluvremena u drugom je bilo daleko više uzbuđenja i to samo u poslednjih 15-ak minuta. Najpre je Koldbak lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao gostujućeg golmana, a onda su domaći imali još dve prilike preko Ajozea i Obertana. Kako nisu uspeli da ih iskoriste i dupliraju prednost „svrake“ su kažnjene u 90. minutu kada je visoki Krauč udarcem glavom svojim 44. golom na taj način doneo bod svom timu.

Nakon ovakvog ishoda stanje na tabeli ostaje nepromenjeno odnosno Stouk i dalje ima dva boda više od Njukasla (33-31), a timovi se nalaze jedan do drugog na 10. odnosno 11. poziciji.