0

SERIJA A: Juve siguran, Inter kiksnuo, Mihi samo bod (VIDEO)

Objavljeno: 25.01.15 u 17:43

U nedeljnim mečevima 20. kola Serije A, Juventus je sa 20: savladao Kjevo, Inter je kiksnuo izgubivši sa 1:0 od Torina, Verona je minumalcem pobedila Atalantu, Sampdorija siniše Mihajlovića i Palermo su odigrali 1:1, dok je Čezena u poslednjim momentima meča došla do pobede nad Parmom u gostima sa 2:1.

Inter je na „Đuzepe Meaci“ golom Moretija u nadoknadi vremena izgubio bod. maleri nastavljaju da prate tim Roberta Mančinija. Vidić i Kuzmanović su u odigrali ceo meč za Inter, dok je na suprotnoj strani Maksimović zamenjen u 81. minutu.

Lider i aktuelni šampion Juventus  poveo je golom Pogbe u 60. minutu. Tačku na meč 13 minuta kasnijestavio je Lihštajner.

Duel Parme i Čezene odlučen je pred sam kraj meča. Rodrigez u 89. minutu doneo tri boda svom timu.Inače, sva tri gola na meču postigli su igrači Čezene, prvo je Pulceti u 21. minutu doveo goste u vođstvo, da bi u 76. Kasćione postigao autogol.

Sampdorija je povela, ali je na kraju uzela samo bod. Edger je timu iz Đenove doneo prednost već u šestom minutu meča, ali je Vaskez u 49. minutu izjednačio. Tim iz Đenove je u poslednji h pola sata imao imao igrača više, pošto je Fulinjati dobio crveni karton…

Kaljari – Sasuolo 2:1 (1:0)