0

PRIMERA: ‘Žuta podmornica’ potopila Deportivo (VIDEO)

Objavljeno: 21.12.14 u 13:58

U prvom meču nedeljnog programa u Primeri, Viljareal je na svom terenu sa 3:0 (1:0) deklasirao Deportivo iz La Korunje.

„Žuta podmornica“ je na Madrigalu povela već u 10. minutu. Posle šuta Čeriševa, golman Deportiva je kratko odbio loptu, na nju je natrčao Dos Santos i to je bilo 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na poluvreme.

U drugih 45 minuta Deportivo je prvi zapretio, ali je posle primao golove. U 68. minutu Ruiz je uposlio Vieta, a Argentincu nije bilo teško da sa pet metara pogodi gol. Konačnih 3:0 postavio je isti igrač u 73. minutu.