0

BUNDESLIGA: Goleada u Frankfurtu, pobeda Ajntrahta (VIDEO)

Objavljeno: 07.12.14 u 19:45

U poslednjem meču 14. kola Bundeslige, Ajntraht je u Frankfurtu sa 5:2 savladao Verder.

„Sajam“ pogodaka otvorio je napadač domaćeg tima Majer u 34. minutu posle pravog karanbola. Gosti se nisu predali i u 45. minutu golom Selasija su izjednačili na 1:1.

U 52. minutu centrirao je Inui, a posle novog karanbola u kaznenom prostoru Verdera, Seferović je pogodio za 2:1. Navijači Ajntrahta mogli su da odahnu u 68. minutu, kada je Majer posle novog odbitka povisio na 3:1. Da će Ajntraht zabeležiti uvedljiv trijumf bilo je jasno u 76. minutu. Tada je Aigner postigao četvrti pogodak za domaćina.

Verder je u 79. minutu preko Kardilore smanjio na 4:2, da bi konačnih 5:2 postavio Stendera samo minut kasnije. Srpski internacionalci Medojević i Ignjovski su u igru ušli u 84. i 88. minutu.