0

KUP ITALIJE: Domaći 8/8 u 1/16 finala (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.14 u 23:03

Trend koji su u utorak i sredu nametnuli domaći timovi u četvrtak su nastavili Kaljari i Sampdorija koji su uspeli takođe da se plasiraju u 1/8 finala Kupa Italije pošto su pred svojim navijačima savladali rivale.

Najviše muke je imao Kaljari kojem nisu bili dovoljni ni produžeci da savlada Modenu pa su morali da se pucaju penali. Domaći su u regularnih 90 minuta bili bliži pobedi pošto su dva puta vodili, ali je u dodatnih 30 slika bila obrnuta pošto su gosti golovima Granoćea takođe imali priliku da dođu do plasmana u 1/8 finala, ali je Farijas u 119. minutu postavio konačnih 4:4.

Sampdorija Siniše Mihajlovića i Nenada Krstičića rutinski je u Đenovi savladala Brešu golovima Gabijadinija iz penala i Bergesija pa se sada nalazi korak bliže od trofeja na koji je srpski stručnjak najavio napad.