0

EKSPRESNO: Engleska policija uhapsila navijače koji su prekinuli meč Totenhem – Partizan

Objavljeno: 28.11.14 u 08:26

Trojica navijača koji su u četvrtak uveče uleteli na teren tokom meča Lige Evrope između domaćeg Totenhema i gostujućeg Partizan su uhapšena, saopštio je londonski klub.

Tokom prvog poluvremena utakmica u Londonu je prekidana je čak u tri navrata zbog uletanja navijača na teren, a glavni sudija meča je pred kraj poluvremena, čak i fudbalere oba tima posla u svlačionicu.

– Trojica navijača koji su upali na teren su uhapšena. Izvinjavamo se navijačima zbog prekida izazvanog potpuno neprihvatljivim ponašanjem – rečeno je u saopštenju Totenhema.

Engleski tim pobedio je crno-bele rezultatom 1:0, u petom kolu Grupe C Lige Evrope.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našemTviter nalogu.