0

LŠ, grupa G: Matić spasao Čelsi, Sporting blistao (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.14 u 23:05

U grupi G Lige šampiona Čelsi je remizirao na gostovanju Mariboru (1:1), a Sporting je sa 1:1 savladao Šalke.

liga-šampiona

Čelsi je večeras gubio u u Mariboru, ali je zahvaljujući golu srpskog reprezentativca Nemanje Matića osvojio bod (1:1) i ostao koji na vrhu tabele G grupe Lige šampiona.

Domačin je igrao hrabro i potpuno zaslužio vođstvo.

Sporting je odigrao najbolju utakmicu u Evropi ove sezone, ali i poslednjih godina. šalke je bolje počeo meč, poveo, ali to nije obeshrabrilo domaćina. Izjednačili su desetak minuta kasnije i od 26. minuta dirigovali ritam i dešavanja na terenu. takva igra im se isplatila i donela još tri gola u drugom poluvremenu.