0

LŠ, GRUPA C: Son dao dva gola za pet minuta (VIDEO)

Objavljeno: 04.11.14 u 20:03

U prvom meču grupe C Lige šampiona, na stadionu ‘Petrovski’ u Sankt Peterburgu Bajer iz leverkuzena je sa 2:1 savladao Zenit. Gosti su poveli golom Sona u 68, isti igrač povisio je rezultat pet minuta kasnije, a konačan je postavio Rondon.

liga sampiona

U prvom poluvremenu mreže su mirovale. Čalanoglu je u 68. minutu poslao loptu na ivicu kaznenog do Belarabija, a ovaj je prosledio Heun-min Sonu na šut. Korejac je loptu smestio u dalji gornji ugao Lodigina za 0:1.

Pokušao je Zenit da odgovori, ali je samo pet minuta kasnije, u 73. minutu, Son ponovo šokirao domaće navijače.

Domaći su uspeli jedino da smanje rezultat.