0

SUBOTIĆ RAZOČARAN: Krivo mi je što smo izgubili zbog mojih grešaka

Objavljeno: 02.11.14 u 10:13

Srpski defanzivac Borusije iz Dortmunda Neven Subotić izjavio je da mu je žao što je njegov tim poražen od Bajerna sa 2:1 kao posledica njegovih grešaka.

Subotic

„Milioneri“ se nisu proslavili u derbiju 10. kola Bundeslige pošto su pretrpeli poraz od Bajerna. Doskorašnji reprezentativac Srbije ušao je na poluvremenu utakmice umesto povređenog Matsa Humelsa, posle čega je pogrešio kod prvog gola Levandovskog a potom je oborio i Riberija zbog čega je sudija dosudio penal za minhensku ekipu.

– Žao mi je što smo izgubili posle moje dve greške. Veoma sam razočaran – rekao je Subotić.

Borusija je posle prvog poluvremena imala prednost golom Rojsa, ali je Bajern uspeo da reši meč u svoju korist u poslednjih 20 minuta susreta.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.