0

JSL: Mladost se gostila, Rad i Srem remizirali, u Subotici bez fudbala

Objavljeno: 13.09.14 u 19:38

Posle remija zvezde u Kruševcu, u centru pažnje je Partizan, koji od 19:30 dočekuje Čukarički. Maladost je savladala Novi Pazar sa 2:1, a Donji Srem je remizirao sa Radom.

-jsl-logo

Mladost je povela u 27. munutu golom Frajdeja. Isti igrač povisio je prednost devet minuta kasnije, a pred odlazak na odmor Tintor je smanjio rezultat. I na meču između Rada i Donjeg Srema svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Najpre je Jelić doveo Rad u vođstvo, da bi bod domaćinu omogućio Zez u 32. minutu.

Teren u Subotici je bio potpuno natopljen vodom, da nije bilo uslova za igru, a u meču između napretka i Zvezde viđeno je sve osim golova…