0

Đurđić ni nakon pauze nije izgubio osećaj za gol

Objavljeno: 21.03.14 u 21:29

Srpski fudbaler, Nikola Đurđić, bio je najzaslužniji što je Grojter Firt stigao do remija u duelu sa Dinamo Drezdenom (1:1) u 26. kolu nemačke Cvajte.

Nikola Đurđić

Đurđić se vratio na teren posle sedmomesečne pauze zbog povrede ligamenata kolena i nastavio sa postizanjem golova. U 71. minutu utakmice protiv Dinamo Drezdena je iz penala postigao pogodak za vođstvo Grojter Firta, ali je Zlatko Dedič na isti način osam minuta kasnije izjednačio i postavio konačnih 1:1.

Đurđiću je ovo bio drugi pogodak od kako se oporavio od povrede.

Grojter Firt je posle šestog remija sezone ostao na drugom mestu na tabeli sa 35 bodova, tri manje od vodećeg Kelna, koji ima i utakmicu manje. Dinamo je, s druge strane, u opasnoj zoni, na 16. poziciji, sa 25 bodova.

U narednom kolu, već u utorak, Grojter Firt na svom terenu igra sa Fortunom iz Diseldorfa.