0

Minimalac kadeta protiv Slovenije

Objavljeno: 11.03.14 u 19:33

Kadetska reprezentacija Srbije pobedila je u Čelarevu ekipu Slovenije rezultatom 1:0 u sklopu priprema za završnicu kvalifikacija za odlazak na EP na Malti.

Izabranici selektora Branislava Nikolića savladali su Sloveniju golom Miljana Petrovića u 56. minutu.

Pobeda je mogla biti izražena i ubedljivijom razlikom, ali je golman gostiju Jarc odbranio jedanaesterac Milošu Stojanoviću u prvom poluvremenu (34.minut), da bi u nadoknadi vremena zaustavio i sjajan šut Bogdana Rangelova.

Isti rivali ponovo će se sastati u četvrtak, 11.marta od 15 sati u Novom Sadu, na stadionu „Karađorđe“.

Srbija će od 26. do 31.marta biti domaćin mini turnira elitne runde kvalifikacija gde će na protivnici biti još Republika Irska, Nemačka i Gruzija.

Samo pobednik grupe plasiraće se na Prvenstvo Evrope 2014. na Malti.