0

JSL: Pobede Voždovca i Pazara (FOTO)

Objavljeno: 08.03.14 u 16:14

Počelo je 18. kolo Jelen Super lige, a trijumfe su zabeležili Voždovac i Novi Pazar.

Fudbaleri Voždovca savladali su Javor sa 1:0. „Zmajevima“ je posao bio olakšan u 42. minutu kada je zbog drugog žutog kartona igru napustio Ibrahim. Pobedu Voždovcu u 79. minutu doneo je Nikola Karaklajić.

Na gosotvanju u Pećincima, Jagodina je do boda stigla u nadoknadi vremena. Donji Srem je vodio od 35. minuta golom Vladimira Nikitovića, a bod gostima doneo je Aleksandar Pešić u 90. minutu iz penala.

Novi Pazar je trijumfovao protiv Slobode Point 2:1. Posle nezanimljivog prvog poluvremena stvari su se promenile u drugom. Prvo je u 57. minutu crveni karton dobio fudbaler gostiju Savo Raković. Tri minuta kasnije domaći su poveli golom Vuka Sotirovića. Izjednačio pozamljeni fudbaler Zvezde STefan Mihajlović, a pobedu Novom Pazaru doneo je Edin Selimović u 73. minutu.