0

Serija A: Sampdorija slavila u Torinu (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.14 u 17:10

Fudbaleri Sampdorije ostvarili su izuzetno bitan trijumf na gostovanju protiv Torina rezultatom 0:2 u 26. kolu italijanske Serije A.

sampdorija

Ekipa Siniše Mihajlovića povela je već u 7. minutu preko Stefana Okake, a pobedu ekipe iz Đenove potvrdio je Manolo Gabijadini u 79. minutu.

U ekipi Torina svih 90 minuta na terenu proveo je srpski internacionalac Nikola Maksimović, dok je bivši fudbaler Crvene zvezde Marko Vešović meč presedeo na klupi. Mihajlović je u 74. minutu u igru uveo Nenada Krstičića.

All Goals – Torino 0-2 Sampdoria – 02-03-2014 by Matuidi3

Parma je minimalnom pobedom nad Sasuolom preskočila Inter i nalazi se na 5. mestu. Jedini gol na meču postigao je Marko Parolo u 2. minutu meča.

Sassuolo 0-1 Parma Highlights 2.3… by HDPeak

Atalanta je u Bergamu savladala Kjevo sa 2:1, a Đenova je na svom terenu trijumfovala protiv Katanije sa 2:0.

Genoa-Catania 2-0 by fabbryct46

Verona i bolonja su odigrali meč bez golova, a naš Boško Janković je zamenjen u 63. minutu.