0

Kup Francuske: Lens napravio iznenađenje i izbacio Lion (VIDEO)

Objavljeno: 14.02.14 u 00:14

Fudbaleri Lensa napravili su veliko iznenađenje pošto su u osmini finala francuskog kupa, nakon produžetaka, savladali Lion rezulatom 2:1.

Slavlje fudbalera Lensa

Lion je poveo golom Džimija Brijana već u 9. minutu susreta i imao prednost sve do same završnice susreta, kada je Valvidia golom iz penala u sudijskoj nadoknadi vremena doneo izjednačenje i produžetak Lensu.

Gosti su se bolje snašli u dodatnom vremenu za igru, i već u 4. minutu produžetka golom Gbamina stigli do konačnog trijumfa i plasmana u četvrtfinale gde će im rival biti Monako.