0

Trener Partizana nezadovoljan Predragom Lukom

Objavljeno: 09.02.14 u 18:43

Nakon minimalne pobede protiv Sarajeva rezultatom 1:0, trener Partizana, Marko Nikolić, je ishvalio skoro sve svoje igrače. Jedan od retkih koji su bili kritikovani bio je Predrag Luka.

Iako je nakon ulaska u igru u drugom poluvremenu zadavao mnogo muka defanzivcima Sarajeva, pa čak i započeo akciju iz koje je Partizan postigao pobedonosni pogodak, Predrag Luka svojim zalaganjem nije zadovoljio trenera Nikolića.

„Čudi me Lukin ‘ulazak u meč’. Nije važno da li je na terenu minut ili više, očekujem mnogo više ozbiljnosti. Ako nastavi ovako neće daleko dogurati, a moraće da sačeka drugu priliku da se dokaže“, više je nego jasan bio trener Partizana u izjavi za ‘Sportski žurnal.