0

Real nadigrao gradskog rivala (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.14 u 21:52

Fudbaleri Reala stekli su kapitalnu prednost posle prve utakmice polufinala španskog Kupa kralja pošto su na svom stadionu savladali gradskog rivala Atletiko rezultatom 3:0.

Hese

Real je do vodećeg gola stigao u 17. minutu kada je Pepe snažno šutirao sa dvadesetak metara, lopta je pogodila Insuu u leđa, prevarila golmana Atletika Kurtou i završila u mreži.

Ekipa Karla Anćelotija je nastavila sa napadima što im se isplatilo u 57. minutu kada je Anhel di Marija sjajno uposlio Hesea Rodrigeza koji je iz prve šutirao, a lopta prolazi ispod Kurtoe. Konačan rezultat postavio je di Marija u 73. minutu kada je nakon njegovog šuta sa distance lopta zakačila Mirandu i prevarila golmana Atletika.

Revanš meč polufinala Kupa kralja na programu je u utorak 11. februara na Visente Kalderonu.