0

Viljareal opravdao ulogu favorita protiv Osasune (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.14 u 00:03

Fudbaleri Viljareala opravdali su ulogu favorita i bez većih problema savladali Osasunu rezultatom 3:1 (0:0), u poslednjem meču 22. kola španske Primere.

Viljareal

Iako su bili bolji rival od starta susreta, fudbaleri Viljareala su tek u drugom poluvremenu uspeli da reše pitanje pobednika. Najpre je u 46. minutu Žeremi Perbe postigao pogodak za vođstvo 1:0, da bi desetak minuta kasnije Manuel Trigeros sjajnim udarcem sa distance duplirao prednost Viljareala. Na ubedljivih 3:0 povosio je Perbe svojim drugim golom na meču, u 75. minutu, i tako otklonio sve dileme oko pobednika.

Sve što su fudbaleri Osasune uspeli da urade na ovom susretu bilo je da postignu počasni pogodak preko Riere u 87. minutu.

Ovom pobedom Viljareal se učvrstio na 5. poziciji sa 50 bodova, dok je Osasuna 17. sa 22 boda i predstoji joj borba za opstanak u Primeri.