0

Teljo het-trikom razbio Levante (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.14 u 23:56

Fudbaleri Barselone su savladali Levante u gostima sa 4:1 nakon preokreta u prvoj rundi četvrtfinala Kupa Kralja.

Barsa

Junak pobede Katalonaca bio je mladi Teljo koji je postigao he-trik, a zanimljivo da je sva tri gola dao na asistenciju Lea Mesija. Domaći tim je vodio golom El Zara od 31. minuta ali je u drugom delu igre usledio veliki preokret. Barsa je izjednačila autogolom Huanfrana u 53. minutu, Teljo je u 60. golom napravio preokret a potom je u nastavku pogodio još dva puta. Prvo u 81. potom i u 86. minutu za konačnih 4:1 i gotovo siguran plasman u narednu rundu takmičenja.

Ranije danas Sosijedad je bio bolji od Rasinga, dok je sinoć Real slavio protiv Espanjola. Sutra Atletiko Madrid dočekuje Bilbao u poslednjem meču prve runde četvrtfinala Kupa Kralja.