0

Kup Nemačke: Bajern prošao, Roben se povredio

Objavljeno: 04.12.13 u 22:53

Arjen Roben

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su u gostima ekipu Augzburga rezultatom 2:0, ali su ostali bez povređenog Arjena Robena.

Posle Dortmunda, Hofenhajma, Kajzerslauterna i Hamburga, u četvrtrfinale Kupa Nemačke plasirali su se i Bajern, Leverkuzen, Ajntraht i Volfsburg.

Roben je već u četvrtom minutu načeo mrežu domaćih, ali je u 16. morao da napusti teren zbog povrede, što je sigurno zabrinjavajuća vest za Pepa Gvardiolu. Drugi gol za Bajern postigao je Miler u 78. minutu.

Leverkuzen je slavio sa 2:1 na gostovanju ekipi Frajburga, a gosti su poveli već u prvom minutu golom Kruzea.Ginter je u 19. minutu izjednačio, da bi plasman Leverkuzenu u četvrtfinale osigurao Kan u 77. minutu.