0

Rezervni tim Zvezde deklasirao Vršac

Objavljeno: 21.10.13 u 18:41

mihajlovic-stefan

Fudbaleri Crvene zvezde koji u dosadašnjem delu sezone nisu dobijali značajnu minutažu, pobedili su u prijateljskom susretu ekipu Vršca rezultatom 4:0.

Strelci za crveno-bele bili su Mihajlović u četvrtom. i 45, Grujić u 73. i Đorđević u 84. minutu.

Prvi gol postigao je mladi napadač Stefan Mihajlović, posle asistencije Onjila. U finišu prvog dela igre, Jokić je uputio centaršut sa leve strane, a lopta je stigla do Mihajlovića, koji se snašao i pogodio za 2:0.

U 73. minutu meča Onjilo je oduzeo loptu protivniku, centrirao doĐorđevića čiji je pokušaj bio izblokiran, a na pravom mestu se našao Grujić za 3:0.

U finišu utakmice, Onjilo je predriblao golmana i vratio povratnu za Đorđevića koji je preciznim udarcem postavio konačan rezultat.

VRŠAC: Donović, Stankov, Juga, Bajat, Rankov, Ivanović, Gavrilović, Bobić, Spasovski, Timić, Lazarević.

Rezerve: Todorov, Šestić, Kečan, Konjević, Stanivukov, Cvetičanin, Olđa.

CRVENA ZVEZDA: Rajković, Luković, Lazić, Omega, Gogić, Nenadić, Jokić, Savićević, Đuričković, Onjilo, Mihajlović.

Rezerve: Trkulja, Arauho, Grujić, Ahčin, Čikić, Đorđević.