0

Dijego Kosta čuva Atletiko (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.13 u 14:13

costa

Atletiko Madrid je savladao Seltu na Visente Kalderonu sa 2:1 u 8. kolu španske Primere i tako sačuvao maksimalan učinak.

Fantastični Dijego Kosta postigao je oba gola za „jorgandžije“. Prvi pogodak dao je pred kraj prvog dela igre u 43. minutu. U 62. minutu bilo je 2:0, nakon što je odličan pas Gabija Kosta pretvorio u gol. Nadu Selti da moe nešto više u ovom meču dao je Nolito u 71. minutu, ali je na kraju ipak ostalo 2:1.

Atletiko i Barsa su i dalje na čelu tabele sa maksimalnim učinkom posle osam odigranih utakmica, a Selta je na 16. mestu sa 6 bodova.