0

Kuljani ispustili pobedu protiv Palerma

Objavljeno: 20.07.13 u 22:04

hajduk-kula

Kulski Hajduk pružio je više nego dobar otpor Palermu u prijateljskom meču odigranom podno Alpa pošto je bivši član Serija A golom u 87. minutu došao do pobede od 3:2 (2:2).

Srpski klub je već posle 14 minuta igre imao dva gola prednosti pošto je došao do vođstva od 2:0 pogocima Jelića i Milića. Međutim, malo po malo Palermo je došao do igre, ali i do rezultata. Najpre je Laferti u 39. minutu smanjio zaostatak, a u sudijskoj nadoknadi izgubljenog vremena izjednačio je Dubala. Konačnih 3:2 na samo tri minuta pre kraja meča postavio je Malele posle Munjozove asistencije.